توقیعات به شیخ مفید:

امام مهدی (عج):
همانا اگر شیعیان ما درراه وفا به پیمانی که بر آن هااست همدل بودند برکت ملاقات ما از ایشان به تأخیر نمی‌افتاد و سعادت دیدار ما برای آنان به خاطر معرفت راستینی که به ما دارند زودتر دست می‌داد. پس ما را از آنان دور نمی‌دارد مگر آنچه از ناخشنودی‌ها و ناپسندیده‌ها که از ایشان به ما می‌رسد
( بحارالانوار، ج ۵۳،ص۱۷۷).
امام مهدی (عج):
برای نزدیک شدن ظهور و فرج بسیار دعا کنید ، زیرا که آن فرج شما است
( احتجاج ، ج۲، ص۲۸۴).
امام مهدی( عج):
پدرم که درود خدا بر او باد با من عهد بسته که درروی زمین خدا ، دورترین و مخفی‌ترین آن را برای اقامت خود برگزینم تا امر من پوشیده ماند
(بحار، ج۵۲،ص۳۴).
امام مهدی (عج):
دل‌های ما ظرف اراده و مشیت خدا است پس هرگاه او چیزی را اراده نماید ما نیز همان را اراده می‌کنیم
( بحار ، ج۵۲، ص۵۱).
امام مهدی (عج):
به نام خداوند بخشنده و بخشایشگر ، ای علی بن محمد سمری ، خدا اجر و پاداش برادرانت را در مصیبت مرگ تو زیاد گرداند . پس همانا تو شش روز دیگر خواهی مرد . پس‌کارهایت را سامان ده و به هرکسی پس از خود وصیت ننمایی که بعد از وفات تو این مقام برچیده شود. پس هرآینه غیبت نامه آغاز گردید ، ظهوری جز با اجازه خدا نخواهد بود و آن‌هم به دنبال گذشت زمانی دراز و سختی قلب‌ها وپرشدن زمین از ستم و بیداد است و هرآینه کسانی خواهند آمد که برای شیعیان من دعوی نیابت خاصه نمایند. همانا آگاه باشید که هر کس چنین ادعا کند پیش از آنکه سفیانی خروج نماید و صیحه آسمانی آمده باشد او دروغگو است و نیرو و توانی جز به خداست خدای بزرگ نیست
( کمال الدین ،ج۲، ص۵۱۶).
امام مهدی (عج):
هر کس ما از او بیزاری جوییم خداوند ، فرشتگان ، پیامبران و اولیائش از او بیزاری جویند
(احتجاج ، ج۲، ص۴۷۴).

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل سایت سرگرمی تک پیک املاک خانی ادورر چت اخبار و راهنمای قدم به قدم بازی ها گلچين مطالب اينترنتي دکترغلامرضاپناهنده متخصص کودکان ونوزادان-فوق تخصص ریه کودکان کلمه ویستا پرینت Brenda